standard-title Tvrdá krytina

Tvrdá krytina

Tašky

Tvrdá střešní krytina

Realizujeme pokládku skládané krytiny pálené i betonové. Pálená krytina má dokonaleji řešené zámky, má větší variabilitu úpravy povrchu i širší škálu tvarů. Oproti betonové krytiněnižší pevnost, a – především v režné úpravě – kratší životnost. Betonová krytina má jen jednoduché zámky – je však tvrdší a má delší životnost. Obě krytiny mívají bezpečný sklon střechy v rozmezí cca 22°-25°, v případě bobrovky 30°. Pokládku cementovláknitých krytin a břidlice nerealizujeme.

Naše projekty izolací střech

Rádi bychom vám představili naše referenční projekty izolací střech. U každého projektu si můžete zobrazit jeho detail s popisem.
Bližší informace vám rádi sdělíme, neváhejte nás kontaktovat.

Načítání…
 • Běžná praxe tuzemských střech

  Běžná praxe tuzemských střech. Tak takto ne!

 • Rodinný dům, Dobřichovice

  Rodinný dům vrchního c.k. inženýra v Dobřichovicích je malým uměleckým dílem, včetně značně členité střechy. Její opravu jsme provedli v roce 2006.

 • Střecha z asfaltových šindelů – Skochovnice

  Při zhotovování střech z asfaltových šindelů klademe důraz na kvalitu materiálů. Skochovice, rok 2016

 • Vila Maria, Lázně Fořt

  Jedna z nejkrásnějších střech Krkonoš, Vila Maria v lázních Fořt, je replikou od firmy ARKONA.

 • Rodinný dům, nadkrokevní zateplení

  Doporučení: důsledně zateplovat stropy nad nejvyšším vytápěným podlažím. Šikmé střechy zateplovat v celé ploše – nikoli pouze mezi krokvemi. Ideální zateplení je nadkrokevní – i s ohledem na životnost krovu.

 • Asfaltové šindele na rodinných domech

  Střechy řadových rodinných domů byly pokryty asfaltovými šindeli nižší kvality, navíc nebyla dodržena technologie pokládky. Střecha v popředí má krytinu vyměněnu za vysoce kvalitní šindele. Praha, rok 2016.