standard-title Ploché střechy a terasy

Ploché střechy a terasy

Hydroizolace terasy z modifikovaných asfaltových pásů

Hydroizolace terasy z modifikovaných asfaltových pásů

Izolujeme terasy a ploché střechy

Disponujeme rozsáhlými praktickými i teoretickými znalostmi této problematiky. Po seznámení s konkrétní střechou, a požadavky a možnostmi zadavatele umíme navrhnout nejvhodnější řešení. Střechy navrhujeme především tak, aby plnohodnotně sloužily co nejdéle, a aby byly po skončení své životnosti s co nejmenšími náklady opravitelné. Realizujeme střechy asfaltové i foliové – dle vhodnosti toho kterého materiálu či požadavků zadavatele.

Není-li dům zateplen, střechy předsazujeme o budoucí zateplení fasády. Jsme schopni kriticky přistupovat k řešením předloženým projektantem či jinou osobou, v mnoha případech zadavatele přesvědčíme o jiném, vhodnějším řešení. Více o některých zásadách realizace střech najdete na www.strecha-z-folie.cz

Naše projekty plochých střech a teras

Rádi bychom vám představili naše referenční projekty plochách střech a teras. U každého projektu si můžete zobrazit jeho detail s popisem.
Bližší informace vám rádi sdělíme, neváhejte nás kontaktovat.

Načítání…
 • Nejvyšší bytový dům v ČR, Praha

  Totální rekonstrukce hlavních střešních plášťů nejvyššího bytového domu v ČR, Praha

 • Bytový dům, Praha – Hostivař

  Celkovou rekonstrukci střechy a strojoven výtahů jsme realizovali v roce 2003.

 • Pražské služby a.s., Praha – Libeň

  Pražské služby a.s., hala oprav, Praha – Libeň. Rekonstrukce světlíků, zateplení a hydroizolace střechy. Zhotovili jsme v roce 2002.

Načítání…
 • Nejvyšší bytový dům v ČR, Praha

  Totální rekonstrukce hlavních střešních plášťů nejvyššího bytového domu v ČR, Praha

 • Rodinný dům, Horní Bezděkov

  Rekonstrukce hydroizolací teras, rodinný dům, Horní Bezděkov, rok 2004

 • Asfaltový pás – plamenem vtavena olefinbitumenová folie

  Klasická skladba terasy, na kterou je nataven modifikovaný asfaltový pás, a do něj plamenem vtavena olefinbitumenová folie. Folie je k poplastovaným plechům a mezi sebou svařena horkým vzduchem. Mocnost skladby 6mm, hmotnost cca 7kg/m2. Bez bouracích prací, velmi dlouhá životnost, protiskluzový povrch. Možno jako finální (lehce) pochozí vrstva, nebo jako podklad pod pochozí skladby.